Mechelinki, ul. Wielopole

Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji w Mechelinkach. Zaledwie 400m od urokliwej plaży, która ciągnie się przez rezerwat Łąki Mechelińskie do Rewy oraz wzdłuż klifów do Gdyni Babie Doły. Piękne otoczenie i brak intensywnej zabudowy sprawiają, że jest to idealne miejsce na dom w pobliżu morza oraz aglomeracji Trójmiejskiej.

Cała inwestycja stanowi dwa budynki w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchnia 1302 m2. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić pełną prywatność dla obu segmentów oraz wydzielić duże ogrody. Wysokiej klasy elewacja oraz szklane balustrady podkreślają wysoki standard inwestycji. Ze względu na użyte materiały budynki są energooszczędne i minimalizują straty ciepła.

Cała przestrzeń mieszkalna jest ogrzewana podłogowo. Przygotowano rozwiązania umożliwiające zastosowanie elementów automatycznego sterowania, pozwalające na korzystanie z technologii „smart dom”. Zastosowano także system wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Parter segmentów stanowią przestronny salon z kuchnią, toaleta oraz garaż. Budynek A posiada dodatkową możliwość wydzielenia gabinetu z przestrzeni salonu. Na piętrze zaprojektowane zostały trzy przestronne sypialnie, dwie łazienki oraz garderoba. Ze względu na szerokie przeszklenia i południową ekspozycję okien cała przestrzeń mieszkalna będzie idealnie naświetlona w ciągu całego dnia.

Dodatkowym atutem jest przestrzeń antresoli, która stanowi około 20 m i nie jest wliczona do podstawowego metrażu budynku. Poza przynależnym terenem do segmentów inwestycja ma wydzieloną przestrzeń wspólną wjazdu około 300 m.

Wyjątkową zaletą jest prywatny ogród, który jest idealnym miejsce do wypoczynku i podziwiania otaczającej teren natury. Ze względu na uchwalony plan miejscowy przestrzeń od południa nie może zostać zabudowana, co gwarantuje intymność od tej strony i piękny widok.

Istnieje możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań. Cena podlega negocjacji.


Cena Sprzedany
 
Powierzchnia mieszkalna z garażem 152 m2
Miejsca parkingowe 2
Działka 431m2
Część wspólna 300m2

Mechelinki

To urokliwa miejscowość nadmorska o długiej historii związanej z rybołówstwem. Jej świetna lokalizacja oraz piękny krajobraz sprawiły, że jest obecnie jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w okolicach Trójmiasta.

Malownicze Mechelinki swoim klimatem zapewniają czyste i pełne jodu powietrze przez cały rok. Bliskość rezerwatu, długa plaża oraz ścieżki sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, które w odległości kilku kroków spaceru oferuje jedne z najbardziej zjawiskowych krajobrazów nad polskim morzem.

W kilkanaście minut jazdy samochodem znajdziemy się w tętniącym życiem centrum Gdyni, więc jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących pogodzić życie w pobliżu zjawiskowej natury, bez rezygnacji z możliwości i atrakcji dużego miasta. W sezonie letnim połącznie promowe Rewa- Jastarnia umożliwia szybkie wypady na Półwysep Helski bez konieczności stania w korkach.