Łebcz, ul. Klonowa

Zamieszkaj w nowoczesnym domu z ogródkiem zaledwie 3 km od plaży nad morzem. Prywatny dom bez dodatkowych opłat w cenie mieszkania!

Inwestycje stanowią cztery segmenty w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom intymność oraz prywatne ogrody. Przemyślana architektura i użyte materiały nadają inwestycji nowoczesnego charakteru. Szerokie przeszklenia i południową ekspozycja okien gwarantuje świetne doświetlenie w ciągu całego dnia.

Planowane zakończenie inwestycji Lipiec 2023 r.

Każdy z segmentów dysponuje przestronnym salonem oraz kuchnią na poziomie parteru. Na piętrze istnieje możliwość wydzielenia 3 sypialni oraz łazienki. Za ogrzewanie odpowiadać będzie system ogrzewania podłogowego z automatycznym sterowaniem. Ze względu na użyte materiały budynki będą energooszczędne i zminimalizują straty ciepła. W każdym z nich przygotowana zostanie instalacja z możliwością założenia na dachu instalacji fotowoltaicznej. Każdy z segmentów dysponuje także własnym miejscem postojowym zawartym w cenie.

Istnieje możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań. Cena podlega negocjacji


Segment A1 550 000 zł
 
Powierzchnia mieszkalna 89,76 m2
Ogród 132 m2
Teren wspólny parkingu 175 m2

Łebcz

Łebcz to świetnie zlokalizowana miejscowość – położona zaledwie 1,5km od Władysławowa oraz bliskiej odległości do wszystkich atrakcji Półwyspu Helskiego, Pucka oraz Trójmiasta, ale także zjawiskowych plaż w Dębkach czy Jeziora Żarnowieckiego.

Dzielnica Łebcz Dana to osiedle nowych domów jednorodzinnych. Bliskość morza i nowa zabudowa pozwalają tu odetchnąć świeżym powietrzem o każdej porze roku. Jest to idealne miejsce do życia i wypoczynku bez turystycznego zgiełku, mając zarazem wszystkie najpiękniejsze miejsca regionu na wyciągnięcie ręki.

ikona
Plaża
3 km
ikona
Port jachtowy
3 km
ikona
Supermarket
500 m
ikona
Szkoła
1 km
ikona
Aquapark w redzie
20 min
ikona
Centrum Gdyni
35 min