O firmie

BlueApart Invest Sp. z.o.o powstała w odpowiedzi na potrzeby runku oraz z pasji do architektury i chęci poszerzania horyzontów. Zbudowana została na fundamencie doświadczeń i wiedzy wyniesionej z działalność BlueApart Sp. z.o.o, która jest wiodącą firmą segmentu zarządzania najmem krótkoterminowym i ma w swoim portfolio ponad 200 apartamentów o wysokim standardzie.

Prowadząc wiele realizacji w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz apartamentów oraz całych inwestycji w roli Generalnego Wykonawcy zdecydowaliśmy się na prowadzenie własnych projektów deweloperskich. Naszym pragnieniem jest tworzenie niebanalnych inwestycji w dobrych lokalizacjach, które harmonijnie wpisują się w otaczającą je przyrodę i istniejącą zabudowę.

Staramy się, aby każdy z naszych projektów miał swój indywidualny charakter. Oryginalna architektura, wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalność wnętrz są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz sprawdzonych rozwiązań tworzymy przyszłość na solidnych podstawach.

Realizacje