Michalin, Klonowo Dolne

Zamieszkaj w nowoczesnym domu z widokiem na morze, w otulinie rezerwatu przyrody w Rewie. To wyjątkowe miejsce w jednej z najbardziej zjawiskowych miejscowości nadmorskich w Polsce, jednocześnie położone blisko aglomeracji Trójmiejskiej.

Inwestycje stanowią dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom pełną intymność oraz prywatne ogrody. Nowoczesna architektura i bryła budynku nadają charakteru inwestycji i idealnie wpisują się w nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych. Z okien obu segmentów roztacza się piękny widok na morze i rezerwat przyrody.

Szerokie przeszklenia i południową ekspozycja okien gwarantuje świetne doświetlenie w ciągu całego dnia. Za ogrzewanie odpowiada rozbudowany system ogrzewania podłogowego. Przygotowano rozwiązania umożliwiające zastosowanie elementów automatycznego sterowania, pozwalające na korzystanie z technologii „smart dom”. Zastosowano także system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. . Ze względu na użyte materiały budynki są energooszczędne i minimalizują straty ciepła. Wysokiej klasy elewacja i szklane balustrady podkreślają wysoki standard inwestycji. W standardzie zostało wykonane szpachlowanie z malowaniem ścian oraz uregulowany teren zielony z układem drogowym.

Parter obu segmentów składa się z przestronnego salonu z kuchnią, toalety oraz garaży z pomieszczeniem technicznym. Na piętrze zostały zaprojektowane trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Każda sypialnia dysponuje balkonem z którego będzie można cieszyć się widokiem na otaczającą inwestycję nadmorską przyrodę.

Istnieje możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań. Cena podlega negocjacji.


Cena 1 250 000 zł
 
Powierchnia mieszkalna z garażem 143 m2
Działka 411 m2

Rewa

Rewa to kameralna miejscowość rybacka, która w sezonie letnim zmienia się w prawdziwą mekkę sportów wodnych.

Ponad kilometrowej długości naturalny, piaszczysty cypel, niezatłoczone plaże i bliskość dwóch rezerwatów przyrody sprawia, że jest to wymarzone miejsce o każdej porze roku. Ze względu na ukształtowanie dna zatoki i charakter wiatru Rewa jest uważana za raj dla osób pragnących nauczyć się i doskonalić kitesurfing. Osoby prowadzące aktywny tryb życia poza surfingiem mogą korzystać z tras biegowych w stronę Mechelinek oraz Rezerwatu Beka, przez który ciągnie się także ścieżka rowerowa, która wzdłuż Zatoki Puckiej prowadzi aż do Helu.

W kilkanaście minut jazdy samochodem znajdziemy się także w tętniącym życiem centrum Gdyni, więc jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących pogodzić życie w pobliżu zjawiskowej natury, bez rezygnacji z możliwości i atrakcji dużego miasta. W sezonie letnim połącznie promowe Rewa- Jastarnia umożliwia szybkie wypady na Półwysep Helski bez konieczności stania w korkach.