Resort&Spa Mechelinki

Mechelinki Resort & SPA to 50 apartamentów inwestycyjnych w nowoczesnym kompleksie aparthotelowym. Nowoczesna architektura wpisana w jedną z najpiękniejszych działek polskiego wybrzeża.

Planowane rozpoczęcie inwestycji 2023/2024 r.

Inwestycja została zaprojektowaną z myślą o każdym szczególe, tak aby zapewnić najwyższy standard wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody. Jest to miejsce w którym zatrzymuje się czas i które pozwala oderwać się od codzienności. Przewidziane udogodnienia dla mieszkańców to basen z strefą saun, nowoczesna sala fitness, kids play oraz garaż podziemny. Z każdego apartamentu roztacza się zjawiskowych widok na morze, rezerwat przyrody oraz naturalny cypel w Rewie.


Mechelinki

To urokliwa miejscowość nadmorska o długiej historii związanej z rybołówstwem. Jej świetna lokalizacja oraz piękny krajobraz sprawiły, że jest obecnie jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w okolicach Trójmiasta.

Malownicze Mechelinki swoim klimatem zapewniają czyste i pełne jodu powietrze przez cały rok. Bliskość rezerwatu, długa plaża oraz ścieżki sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, które w odległości kilku kroków spaceru oferuje jedne z najbardziej zjawiskowych krajobrazów nad polskim morzem.

W kilkanaście minut jazdy samochodem znajdziemy się w tętniącym życiem centrum Gdyni, więc jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących pogodzić życie w pobliżu zjawiskowej natury, bez rezygnacji z możliwości i atrakcji dużego miasta. W sezonie letnim połącznie promowe Rewa- Jastarnia umożliwia szybkie wypady na Półwysep Helski bez konieczności stania w korkach.