Łebcz, Osiedle Lawendowe

Osiedle Lawendowe to nowoczesna inwestycja składająca się z 12 segmentów w zabudowie bliźniaczej.

Oddanie inwestycji III kwartał 2025r.

Głównymi atutami osiedla będzie elegancka architektura, prywatne ogrody oraz zastosowane technologie. Za ogrzewanie odpowiadać będzie system ogrzewania podłogowego, zastosowana zostanie wentylacja mechaniczna z rekuperacją oraz rozwiązania umożliwiające montaż inteligentnego sterowanie Smart Dom. Ze względu na użyte materiały budynki będą energooszczędne i zminimalizują straty ciepła. Dużym atutem są także szerokie przeszklenia strefy dziennej z ekspozycją południową, które będą gwarancja świetnego doświetlenia przestrzeni.


Łebcz

Łebcz to świetnie zlokalizowana miejscowość – położona zaledwie 1,5km od Władysławowa oraz bliskiej odległości do wszystkich atrakcji Półwyspu Helskiego, Pucka oraz Trójmiasta, ale także zjawiskowych plaż w Dębkach czy Jeziora Żarnowieckiego.

Dzielnica Łebcz Dana to osiedle nowych domów jednorodzinnych. Bliskość morza i nowa zabudowa pozwalają tu odetchnąć świeżym powietrzem o każdej porze roku. Jest to idealne miejsce do życia i wypoczynku bez turystycznego zgiełku, mając zarazem wszystkie najpiękniejsze miejsca regionu na wyciągnięcie ręki.

ikona
Plaża
3km
ikona
Supermarket
1 km
ikona
Zatoka Pucka
3km
ikona
Szkoła
2km
ikona
Sklep i restauracja
1km
ikona
Centrum Gdyni
30min samochodem
ikona
Aquapark w redzie
20min samochodem