Łebcz, ul. Klonowa

Zamieszkaj w nowoczesnym domu z ogródkiem zaledwie 3 km od plaży nad morzem. Prywatny dom bez dodatkowych opłat w cenie mieszkania!

Inwestycje stanowią cztery segmenty w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom intymność oraz prywatne ogrody. Przemyślana architektura i użyte materiały nadają inwestycji nowoczesnego charakteru. Szerokie przeszklenia i południową ekspozycja okien gwarantuje świetne doświetlenie w ciągu całego dnia.

Inwestycja ukończona - dostępny ostatni segment!

Każdy z segmentów dysponuje przestronnym salonem oraz kuchnią na poziomie parteru. Na piętrze istnieje możliwość wydzielenia 3 sypialni oraz łazienki. Za ogrzewanie odpowiadać będzie system ogrzewania podłogowego z automatycznym sterowaniem. Ze względu na użyte materiały budynki będą energooszczędne i zminimalizują straty ciepła. W każdym z nich przygotowana zostanie instalacja z możliwością założenia na dachu instalacji fotowoltaicznej. Każdy z segmentów dysponuje także własnym miejscem postojowym zawartym w cenie.


Segment A1 Sprzedany
 
Powierzchnia mieszkalna 89,76 m2
Ogród 132 m2
Teren wspólny parkingu 175 m2

Łebcz

Łebcz to świetnie zlokalizowana miejscowość – położona zaledwie 1,5km od Władysławowa oraz bliskiej odległości do wszystkich atrakcji Półwyspu Helskiego, Pucka oraz Trójmiasta, ale także zjawiskowych plaż w Dębkach czy Jeziora Żarnowieckiego.

Dzielnica Łebcz Dana to osiedle nowych domów jednorodzinnych. Bliskość morza i nowa zabudowa pozwalają tu odetchnąć świeżym powietrzem o każdej porze roku. Jest to idealne miejsce do życia i wypoczynku bez turystycznego zgiełku, mając zarazem wszystkie najpiękniejsze miejsca regionu na wyciągnięcie ręki.