Rekowo Górne, ul. Dębowa

Zamieszkaj w nowoczesnym domu z ogrodem i widokiem na las. Prywatny dom bez dodatkowych opłat w cenie mieszkania!

Inwestycje stanowią dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom intymność oraz prywatne ogrody. Jej najważniejszym atutem jest lokalizacja w skrajni Puszczy Darżlubskiej, co zapewnia wyjątkowe widoki z okien, ale także w kilka sekund po wyjściu z domu znajdujemy się w jednym z najpiękniejszych kompleksów leśnych na Pomorzu.

Przemyślana architektura i użyte materiały nadają inwestycji nowoczesnego charakteru. Szerokie przeszklenia i ekspozycja okien gwarantuje świetne doświetlenie w ciągu całego dnia.

Planowane zakończenie inwestycji Grudzień 2023 r.

Każdy z segmentów dysponuje przestronnym salonem oraz kuchnią na poziomie parteru. Na piętrze istnieje możliwość wydzielenia 3 sypialni, garderoby oraz łazienki. Za ogrzewanie odpowiadać będzie system ogrzewania podłogowego z automatycznym sterowaniem, zasilany przez oszczędną pompę ciepła. Zastosowano także system wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Segmenty są wydzielone także specjalną ścianą o podwyższonych parametrach akustycznych.

Ze względu na użyte materiały budynki będą energooszczędne i zminimalizują straty ciepła. W każdym z nich przygotowana zostanie instalacja z możliwością założenia na dachu instalacji fotowoltaicznej. Przygotowano rozwiązania umożliwiające zastosowanie elementów automatycznego sterowania, pozwalające na korzystanie z technologii „smart dom”. Każdy z segmentów dysponuje dwoma miejscami postojowymi - w garażu oraz na posesji.

Istnieje możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań. Cena podlega negocjacji


Rekowo Górne

Rekowo Górne to dawna osada kaszubska, położona w obszarze miejskim miasta Redy. Otoczona z kilku stron lasem jest spokojnym miejscem do zamieszkania wśród zjawiskowej natury, a zarazem kilka minut jazdy od Redy, Wejherowa, Pucka i Gdyni. Okalająca Rekowo - Puszcza Darżlubska to "zielone płuca Kaszub", które rozciągają się na obszarze ponad 15 000 hektarów z licznymi ścieżkami rowerowymi oraz szlakami pieszymi.
Niewątpliwą atrakcją tej miejscowości jest także odrestaurowany Pałac - Hotel Wieniawa, który oferuje restaurację z miejscową kuchnią, basen, mini golfa oraz korty tenisowe.

ikona
Szkoła
1,5 km
ikona
Supermarket
1 km
ikona
Rezerwat przyrody
0 m
ikona
Plaża
15 min samochodem
ikona
Centrum Gdyni
25 min samochodem
ikona
Aquapark w redzie
10 min samochodem